Bazén srandy (1)

B

Stalo se 17.9. 2018, 11:26

Teď jdu z tréninku. Vylezu z vody v 10:34 a v 10:47 mi jede vlak. Tzn. mám to vypočítaný na pikosekundy. Vychytaný za ty roky. Usuším se, skočím na kolo a ženu tajnou zkratkou kolem Chrudimky ke kolejím.

Ovšem dnes……..

U mé skříňky, která je nepatrně bokem a mám ji dlouhé roky zaplacenou, se převlíkala moc hezká, asi tak 25letá holka s úplně vyholenou pipinou.


Sem tedy zvolnil při ukládání plaveckých pomůcek, velmi dlouho jsem si rovnal ručník na ramínku, důkladně oklepával plaveckou destičku od kapek chlorované vody, pečlivě umisťoval věci do tašky. To jinak samozřejmě nikdy nedělám, věci nahážu a bleskově odjíždím.

Nečuměl jsem na ni přímo, ale spíše periferně. Jako strojvedouci mám výborný zrak. Nechtěl sem, aby si snad myslela, že jsem holej pekáč nikdy neviděl.

Málem mi pak ujel vlak domů, jak sem se kocháním zdržel. Spurtoval sem potom na velocipédu k vlaku jako Džamolidin Abdužaparov. Také bylo potřeba navíc divoce mávat, aby kolega s panťákem počkal a nezavřel mi dveře před nosem.

Už je to nejakej rok nazpět, ale…

Tehdy ve vodě ke mně skočila do dráhy holka s tetováním. Líbila se mi. Počkal jsem, až doplave a když byla u mě, tak jsem naslinil palec, aby to viděla, a začal sem jí opatrně čistit rameno.

Říkám:
“Slečno, máte to na rameni od šmíru, tak ať není špinava voda od toho.”

Smála se: “Ne pane, to je tetování.”

Sem řekl: “Aha, to sem nevěděl,” a plaval pryč.

Pak furt čekala, co bude dál.  🙂

Už sem si jí nevšímal, myslím, že se cejtila oklamána. Pravděpodobně očekávala nějaké pokračování mého rošťáctví.

Komentáře: 2

Vítejte na blogu o zážitcích a příhodách strojvedoucího Českých drah.

Texty zde jsou ryze subjektivní. Občas vtipné, jindy kritické, často vysvětlující. Čas od času i nekorektní či hrubšího charakteru. A nejen o železnici!

Snad se u nich budete bavit podobně jako autor, který je sepisuje.

Činnost webu můžete podpořit jednorázovým příspěvkem, pokud se vám tu líbí 😊.

Archivy

Kontakt