Já to tady vůbec nepoznávám, říkal jsem si v duchu, když jsem po delším čase zavítal do Prahy na Masarykovo nádraží.
Video: Onboard z vlaku #35
Směna tak trochu za odměnu. Moc nestavíme, letíme i 160 a navíc v hezkém počasí. Příjemnou jízdu.
Video: Onboard z vlaku #34
Dnes jedeme ve dvou, neb kolega Martin má aktivní zácvik na Pantera.
Svezeme se z Kolína do České Třebové vlakem Os 5021 a během jízdy probíráme věci nutné pro zácvik a samozřejmě i jiné. Těsně před Č. Třebovou došla baterka v hlavní kameře, takže posledních pár minut záznamu je jen z kabiny.
Příjemnou jízdu!
Horečka sobotní noci
Další noční v řadě, před ní šílené ranní vstávání.
Před dvěma lety
Občas mám v práci okamžiky, kdy jsem jako strojvedoucí blízko nepříjemným situacím. V krátkém ohlédnutí mi článek ohledně závěrečné zprávy na zdopravy.cz připomněl, že už jsou to dva roky.
Vnímám čas
Sice jsem zaznamenal, že čas plyne a měří všem stejně, ale podle mého pozorování a zkušenosti je to blbost.