Sice jsem zaznamenal, že čas plyne a měří všem stejně, ale podle mého pozorování a zkušenosti je to blbost.
Vnímám čas
V
Sice jsem zaznamenal, že čas plyne a měří všem stejně, ale podle mého pozorování a zkušenosti je to blbost.
Vítejte na blogu o zážitcích a příhodách strojvedoucího Českých drah.
Texty zde jsou ryze subjektivní. Občas vtipné, jindy kritické, často vysvětlující. Čas od času i nekorektní či hrubšího charakteru. A nejen o železnici!
Snad se u nich budete bavit podobně jako autor, který je sepisuje.
Činnost webu můžete podpořit jednorázovým příspěvkem, pokud se vám tu líbí 😊.