VIDEO: Onboard z vlaku #6

V

Přes hodinu dlouhý záznam jízdy na trase Pardubice-Hlinsko. Jízda úvratí přes Pardubice-Rosice n. L., potom Chrudim, Žďárec u Skutče a tak dále, až do Hlinska.

Když budete dávat pozor, zjistíte, že v jedné stanici zastavím dvakrát. 🙂

Nově také test sestavy dvou kamer – exteriér a pohled na pult. Nikoli po celý záznam, ale drtivou většinu. Ještě pořád ladím nastavení a synchronizaci, občas se kamera vypne, popř. omylem smažu soubor. 😀

Pokud by to nebylo z popisků jasné, prvních pár minut jede kamera pozpátku, protože je umístěna na straně vlaku, která jede popředu až z Rosic. A protože bych v Rosicích neměl čas kameru přehazovat z jedné strany na druhou, a chtěl jsem mít záznam celé jízdy, jela kamera z Pardubic od začátku holt obráceně. Berte to jako zpestření. 😀

Příjemnou zábavu.

Komentáře: 2

  • Máme tu taky úvrať,v Litni, původně projektovaná, údolím, trať lokálky Lochovice – Zadní Třebaň, se změnila koncem 19.stoleti, protože hraběcí rodina Daubku si zaplatila odbočku,do stoupání,kvůli řepě.. další je tuším ve Stupně u Plzně.

Vítejte na blogu o zážitcích a příhodách strojvedoucího Českých drah.

Texty zde jsou ryze subjektivní. Občas vtipné, jindy kritické, často vysvětlující. Čas od času i nekorektní či hrubšího charakteru. A nejen o železnici!

Snad se u nich budete bavit podobně jako autor, který je sepisuje.

Činnost webu můžete podpořit jednorázovým příspěvkem, pokud se vám tu líbí 😊.

Archivy

Kontakt