Proč nechodit na koleje

P

Můj syn oslavil  kulaté narozeniny a jako hlavní dárek si přál mobilní telefon. Během pandemie začal dělat svou vlastní tvorbu a zcela ho pohltily animace.

Protože sám nejsem počítačově vůbec zdatný, poprosil jsem admina, aby mi pro jeho výtvory založil YouTube kanál. Je možné, že s klukem udělá mnohem větší terno než se mnou, protože píle, čas a preciznost, kterou produkci junior věnuje, se diametrálně liší od mého bohémství.

Požádal jsem tedy synka, zda by neudělal nějaký krátký klip o nebezpečí, které na kolejích hrozí. Zda se mu dílo podařilo, posuďte sami. Vše vytvořil kompletně sám, úplně sám. Včetně námětu, popisků, hudby.

Ještě bych vás chtěl poprosit – podpořte ho případně nějakým pozitivním komentářem, sdílením, reakcí či lajkem přímo na YouTube. Kromě toho, že mu udělají radost, si též neskromně myslím, že si je zaslouží. Byť jsou ve videu sem tam chybky. 😉

Díky!

Komentáře: 6

Vítejte na blogu o zážitcích a příhodách strojvedoucího Českých drah.

Texty zde jsou ryze subjektivní. Občas vtipné, jindy kritické, často vysvětlující. Čas od času i nekorektní či hrubšího charakteru. A nejen o železnici!

Snad se u nich budete bavit podobně jako autor, který je sepisuje.

Činnost webu můžete podpořit jednorázovým příspěvkem, pokud se vám tu líbí 😊.

Archivy

Kontakt