Stalo se: 2. července 2018, 20:36
Mladej má první prázdniny, celý odpoledne si vyráběl kulisy, a říká:
“Taťko, večer vás s mamkou pozvu do divadla.”
A za 5 minut to začíná.
Mladej má první prázdniny, celý odpoledne si vyráběl kulisy, a říká:
“Taťko, večer vás s mamkou pozvu do divadla.”
A za 5 minut to začíná.
Mstětice jsou malý kousek od Prahy. Bylo to super, paní i obě děti nadšený. Ja už mnohem míň. Nohy mě bolely jak svině. Protože jsem asi 90 procent odšlapal sám.
Jízda vlakem není vždy jen zábavná. Hodně často vede polem, lesem, kolem řek, zcela nedotčenou krajinou, kde nevedou žádné stezky. Jen koleje. Kromě neuvěřitelně nádherné podívané, která se nikdy neomrzí, člověk vidí i zvěř. A bohužel se s ní někdy srazí. Nejde se tomu vyhnout.
Vezu nahoru do Hlinska v 18 h první spěšňák, v Rosicích přecházím na druhou stranu jednotky. Proti mně borec, co vypadal jak Bon Jovi, takovej pačesák. Nicméně kapku máklej. Obě ruce v kapsách kraťasů, u toho takovej zaujatej výraz a normálně si dělal dobře.
Včera večer lehla nečekaně Regionova. Měl jsem noční, dovezl jsem vlak, zaparkoval Žraloka pro kolegu, a na ráno vyfasoval 810 s přívěšákem. Retro jak prase, opravdu nic jiného nebylo. Padesát let stará sestava.
Koupil jsem si za svobodna držák na kola, na kouli, na auto. Na dvě kola. Pak přišla miminka, starý jsem prodal, vzal novej na 4 kusy a zvolil Thule. Bylo u nás doma kolem toho takové mrzení, že to není úplná láce. Trošku vyčítání. Paní se mračila. Vyhazování peněz prej a že to tak často nevyužijem.