Dnes tu mám záznam jízdy z Pardubic do České Třebové na Syslovi (řídící vůz) s Os 5055. Jedu tzv. na ruku, bez AVV. Sem tam i něco říkám.
Příjemnou jízdu!
Dnes tu mám záznam jízdy z Pardubic do České Třebové na Syslovi (řídící vůz) s Os 5055. Jedu tzv. na ruku, bez AVV. Sem tam i něco říkám.
Příjemnou jízdu!
Jak je nuda a v práci se nic extra neděje, hodí se říct – včera jsme měli výročí svatby.
Dnes ke mně zavítal vzácný host – Jan Sůra, šéfredaktor serveru zdopravy.cz.
Období, které se na první pohled zdá nudné a nijak zvláštní, skýtá mému životu vcelku zásadní postupy a proměny. Rozdělil bych je do několika kategorií. Nejprve si odbudeme v rámci náplně webu ty kolejové, abych se posléze mohl věnovat těm zbylým, nedrážním.
Dnes tu máme jednu “specialitku”. Můj aktivní zácvik na řadu 640.2, tedy RegioPantera. Jedeme z Kolína na Masaryčku s kolegou Ondrou, který mě doprovází a zásobuje informacemi.
O prázdninách mají lidi hlavně odpočívat a dobře se bavit.