Další covid a bylo to přesně tak na ho*no, jak si to pamatuju.
(Druho)adventní hloubání
U nás doma všichni padli a úplně fresh nejsem ani já sám.
Video: Onboard z vlaku #28
Kdyby někoho zajímalo, jak to vypadá cestou z ONJ na hlavní nádraží v Praze a posléze dál, tady je video… 🙂
Chyba
Je dobré, důležité a hlavně očistné se občas zastavit. Pohlédnout pravdě do tváře, připomenout si, že výsada vedení vlaku, kterou má v republice jen nemnoho vyvolených, s sebou nese zároveň i nebezpečí.
Adventní úvaha
Občas si potěšeně pročítám reakce a komentáře od lidí, kteří mě díky psaní velmi dobře znají. Dokážou poměrně velmi přesně poznat nadsázku nebo si správně domyslí nevyřčené, co v rámci ochranné sebereflexe pouze naznačím. Rád nechávám v textu místa pro fantazii, abych donutil čtenáře přemýšlet a uvažovat. Jak ostatně, ač to nemusí být zcela patrné, občas činím i já.
Taková běžná noční
V sobotu jsem nastupoval do práce na noční. U Kolína vzali rychlíkem nějakýho chudáka na dvě půlky. Můj vlak nikde, tak sedím ve studené hale Pardubic. Je 23:25.

