Stavba na trati

S

Před časem jsem psal o mostu, který překlene hlavní koridor v Uhersku. Minulý týden jsem si v rámci procházky s dětmi udělal vlastní kontrolní den a poprvé si prošel celý úsek monstrózního díla.

Musím říct, že jen pohledem člověku nepřijde, o jak ohromné dílo se jedná, ale když už se pohybujete přímo po betonových dílech ve značné výšce, padá na člověka určitá úcta ke stavbě, která je skutečně gigantická.

Vše jsem si natočil a nafotil, takže časem uděláme nějaký update a výčet, co vše nám za rok přibylo.

Na tuto silnici se časem napojí i obchvat Chrudimi, kde přes koleje ve Slatiňanech vyrostl další, o něco menší most. Protože mám ve vlaku stále puštěnou kameru, napadlo mě zdokumentovat i tady stavební postup a těšil jsem se, jak moje vizionářské smýšlení dojde patřičného ocenění u člověka, který mě k podobným operacím často ponouká. Myslel jsem to dobře, ovšem dopadlo to jako vždycky! 😀

Já vpravo, admin vlevo.

Přesto si myslím, že výsledné video, které admin mezi záchvaty obžerství a válení vyrobil, někomu přijde k chuti. Mně se líbí moc.

Komentáře: 4

  • A což teprve, když žijete se šotoušem, který prožívá modernizaci koridoru z Berouna ( až z Prahy to bude někdy..) do Plzně,s Ejpovickým tunelem navrch😁. Jinak pěkné video mně neznámých končin.

Vítejte na blogu o zážitcích a příhodách strojvedoucího Českých drah.

Texty zde jsou ryze subjektivní. Občas vtipné, jindy kritické, často vysvětlující. Čas od času i nekorektní či hrubšího charakteru. A nejen o železnici!

Snad se u nich budete bavit podobně jako autor, který je sepisuje.

Činnost webu můžete podpořit jednorázovým příspěvkem, pokud se vám tu líbí 😊.

Archivy

Kontakt