Nalezenec a odměna (2)

N

Když jsem byl před 15 lety u vozmistrů, ještě před kariérou strojvedoucího, našel jsem ve vlaku peněženku. Byly v ní asi tři kila, občanka, lítačka, ISIC, pár fotek a holčičí kravinky. Na fotce holčina, kolem dvaceti roků, fakt hezká. Hned mě začaly napadat hříšný myšlenky.


Bylo to ještě v době, kdy mobily nebyly masově rozšířené, takže jsem investigativně rozjel pátrání. V automatu v Pardubkách na nádraží jsem investoval pětikačku a zavolal na informace, kde jsem podle adresy zjistil číslo a poté i to, že bydlí s rodičema. Za další pětikačku jsem jim hned volal. Holka už doma, nešťastná jak sáně v létě, ale během chvilky zase šťastná, a hned začala řešit, jak to uděláme s předávkou. Zamachroval jsem, že mám režijku a že bez problému dovezu.

“Víš jak,” prsil jsem se, “skočím na ECčko a jsem za třičtvrtě hodiny u tebe.”

Studentka byla nadšená, úplně jsem z ní cítil příslib lásky. Druhý den po noční jsem se tam rozjel. Vydrhnutej a vypulírovanej. Kdyby něco. 😀 Vzal jsem s sebou litr, že si třeba někam sednem, poklábosíme a já ji utavím železničářským šarmem.

Čekala přímo u vlaku. Krásná byla. Jenže spěchala. Vlak do Brna jí jel za dvě minuty, takže jen poděkovala a zdrhla.

Už jsem ji nikdy neviděl. 🙁 Čekal jsem na nádraží dalších 30 minut na rychlík zpátky a cítil smutek. Už si ani nepamatuju, jak jsem se z toho splínu dostal, dost možná jsem se doma pověnoval onanii a pak snědl celej polárkáč. To obvykle pomáhalo.  😀

Od té doby vím, že nevděk vládne světu.

 

Další nalezenecké historky: Nalezenec a odměna // Nalezenec a odměna (3) // Nalezenec a odměna (4)

Komentáře: 3

  • :-D. z toho vyplyva, zes ji mel zavolat a nechat to na nadrazi ve ztratach a nalezech 😉

  • To si fakt chlapi môžu myslieť že v tej chvíli napadne holku ,,Tak z toho vyrajtujem dušu?,, 😂 Počítala koľko ušetrí, keď nebude musieť znovu robiť doklady na sex si za takýchto okolnosti človek moc nespomenie 😂

    • Dnes už vím lecos, co jsem tenkrát jako mladý chlapec nevěděl.
      Nyní chápu, že podobné sny a touhy jsou ztracená varta. 😀

Vítejte na blogu o zážitcích a příhodách strojvedoucího Českých drah.

Texty zde jsou ryze subjektivní. Občas vtipné, jindy kritické, často vysvětlující. Čas od času i nekorektní či hrubšího charakteru. A nejen o železnici!

Snad se u nich budete bavit podobně jako autor, který je sepisuje.

Archivy

Kontakt